Võta julgelt ühendust!

Võta meiega julgelt ühendust ja leiame parima lahenduse sinu küsimustele tuginedes meie teadmistele ja oskustele!

Aare Raev

Aare Raev

Strateegiate võlur ja Tamiaticsi tegevjuht, FOAALi kaasasutaja ja konsultant

Aarel on bakalaureusekraad ärijuhtimises (2006) ning hetkel õpib ta teenuste disaini ja juhtimise magistriõppes. Tal on üle 15-aastane kogemus era- ja avaliku sektori ettevõtluse arendamisel ning varasemalt töötas 7 aastat Pärnu Linnavalitsuses ettevõtluse arendusspetsialistina. Aare on mitme ettevõtte kaasasutaja ning äriarenduse ja teenuste disaini konsultant, kellel on laialdased kogemused idufirmade ja ettevõtete nõustamises, EL-i toetusrahade kaasamisel tööstuspiirkondade arendamiseks, teadmised mitmete era- ja avaliku sektori teenuste disainiprojektide juhtimises.

Taavi Tamm

Taavi Tamm

MyGames turundusjuht ja eelinkubatsiooniprogrammi STARTER pärnu programmijuht

Vabakutselise koolitaja ja STARTERpärnu programmijuhina on Taavi aidanud sadadel kollektiividel oma ärimudelit mõtestada ja disainmõtlemist rakendada juba enam kui 10 aastat. Viimastel aastatel on ta turundusjuhina pühendunud Pärnu spordiidule MyGames, et tennisemaailma tõsiselt raputada.

Aare Raev

Olev Abel

FOAALi tarkvaraarendaja

Olev usub kindlalt väärtuspõhistesse süsteemidesse ja võtab süsteemi disaini südameasjaks. Tal on taust mobiilse arenduse valdkonnas juhtivate idufirmade ja lahenduste jaoks finantstehnoloogias, digitaalses identiteedis ja asjade internetis, mis kõik keskenduvad kasutajakogemusele ja kasutatavusele, aga ka turvalisusele ja skaleeritavusele.

Taavi Tamm

Silva Koemets

Forwardspace´i rahvusvaheliste projektide juht

Silva käest võib nõu küsida projektide lisarahastuse kaasamise, vahe- ja lõpparuannete esitamise ning äriplaanide koostamise teemadel.  Silval on kõrgharidus turismi- ja hotelliärijuhtimise alal. Ta on töötanud turismitööstuses mitmel juhtival ametikohal ja töötab hetkel Forwardspace’i projektijuhina. Silva vastutusel on kolm rahvusvahelist Erasmus+ strateegilist koostööprojekti.

Aare Raev

Karl-Martin Ilves

FOAALi tarkvaraarendaja

Karl-Martinile meeldib lahendada keerulisi tarkvaraprobleeme. Tal on teadmised ja kogemused kõrge sagedusega reaalajas andmete jälgimisest erinevates tööstusharudes. Karl-Martin on samuti kirglik keskkonna ja rohelisema tuleviku suhtes, mis on täiuslik täiendus tema oskustele FOAALis tarkvara arendamisel.

Oleme koostööd teinud

Soovid meie teenuste kohta rohkem küsida?

Võta meiega julgelt ühendust ja leiame parima lahenduse sinu küsimustele tuginedes meie teadmistele ja oskustele!

Broneeri konsultatsioon